Træf arrangører... LÆS HER! {{forumTopicSubject}}
Hej!
Dette topic går mest ud til træf-arrangører. Her snakker vi både lokale små træfs, og større i hele Danmark.
www.MopedMagazine.dk´prøver heletiden at være på forkanten med alt inden for scooter/knallert i Danmark. Denne gang vil MopedMagazine.dk hjælpe arrangøre med at gøre deres "arbejde" en anelse nemmere.
Kom nu til sagen?!!
Ja ja... Det hele går ud på, at i vores nye forum, der kan man imod gratis henvendelse få oprettet sin egen "Træf-sektion".
Hvad er fordelen ved dette?
I stedet for at det flyder med emner til højre og venstre, med hver sit træf. Så bliver Træf-sektionen let og overskuelig. På den måde sker der ingen misforståelser, og alle får besked med det samme.
Skriv hvis du er arrangør for et træf, og gerne vil have oprettet sådan en sektion i vores dejlige nye forum.
Dette går bl.a. ud til arrangørene fra Pletten, Hundige osv....
Mvh.
Mark / nuhdle
aug 2003
Følger: 1 Emner: 33 Svar: 103
laver jeg lige et eksempel på sådan en kategori!
aug 2004
Følger: 11 Følgere: 10 Scootere: 2 Emner: 16 Svar: 139
sep 2003
Følger: 29 Følgere: 30 Scootere: 3 Emner: 242 Svar: 1.400
aug 2003
Følger: 1 Emner: 33 Svar: 103
Og jeg har lige lavet et eksempel på sådan en sektion
aug 2003
Følger: 1 Emner: 33 Svar: 103
(link fjernet)
Træf arrangører... LÆS HER!