Suzuki dm 50 [Tidl. scooter] 1994

686 visninger | Oprettet:  FølgFølg ikke 4 Kommentarer
Bedømmelse

Du kan først stemme, når din egen scooter er oprettet og stemt ind. Opret din egen scooter

Suzuki dm 50

Årgang:
1994
Motor:
standart!! skal den også være da jeg ikke gider flere bøder.. den ligger næsten helt splittet af på mit bord. der skal monteres nye slid dele.
Hestekræfter
en doven kamel.. ved det faktisk ikke mener den har 1.5 men er ikke sikker, den skal heller ikke have flere.
Fælge
lige ege fælge der maX rusten. skal pussede ned og lakeres om men ved ikke hvilken farve det skal være i nu men det kommer jo nok på et tidspunkt.
Dæk
øh 17 tommer vil gerne have nogen andre da jeg ikke ved hvor gode dem der sidder på er.
Styling
anderøv og anden baglygte. Gider ikke det standart der sidder man ikke godt på, måske skal røven hæves er ca 1.90 høj så den er lige lav nok til mig.
Ekstra tilbehør
mig benz og æ hjelm....
Bemærkninger
hele knallerten ligger skilt ad i mit skur alt skal renoveres, sådan som den ser ud billederne så den næsten ud som da jeg købte den har bare pusset en masse rust af alle de krome dele. der komme selfølgellig billeder ind af den sådan
hen ad vejen som jeg bliver færdig men den.

:::::::: den sårn en svend her jeg lærte at køre med på, gode tider:: hehe

skriv hvis i har nogen fede ideer som man kan lave på sådan en kværn!!





TILSALG
byd byd
Kommentér på:
Suzuki dm 50
Annonce